Lokalnym dystrybutorem w Polsce jest:

HR High Touch
03-464 Warsaw
Plac Gen.J.Hallera 6B lok.4
Poland

Tele: +48 501 139 700
Tele: +48 698 656 696
Tele: +48 22 119 55 21
Email: Poland@facet5global.com

 
 
Argentina  

Facet5 Argentina
Grupo Cia de Talentos
Email: Argentina@Facet5Global.com
Phone: +55 11 4772 6170

 

 
Australia  

Facet5 Australia
Head Office: Sydney
Email: Australia@Facet5Global.com
Phone: +61 (0) 403 150 624

 

 
Austria  

Facet5 Austria
Email: Austria@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
Belgium
 

Facet5 Belgium
Email: Belgium@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
Bosnia and Herzegovina  

Facet5 Bosnia and Herzegovina
Advance Response International
Email: BosniaandHerzegovina@Facet5Global.com
Phone: +381 11 3974 345

 

 
Brasil  

Facet5 Brasil
Grupo Cia de Talentos
Email: Brasil@Facet5Global.com
Phone: +55 (11) 2050 3101

 

 
Bulgaria  

Facet5 Bulgaria
Wilson Learning Bulgaria
Email: Bulgaria@Facet5Global.com
Phone: + 359 296 28 659

 

 
 

Facet5 Canada
Felix Global Corp (Toronto)
Email: Canada@Facet5Global.com
Toll Free: +1 877 789 7023

 

 
 

Facet5 Chile
Seek and Match Santiago
Email: Chile@Facet5Global.com
Tel: +56 2 2246 3435

 

 
China  

Facet5 China
Management Tools International
Email: China@Facet5Global.com
Phone: +86 21 5836 1122

Resource Plus Ltd.
Email: China@Facet5Global.com
Phone: +852 25881261

 

 
Croatia  

Facet5 Croatia
Advance Response International
Email: Croatia@Facet5Global.com
Phone: +381 11 3974 345

 

 
Czech Republic  

Facet5 Czech Republic
Greenhill Consulting
Email: Czech@Facet5Global.com
Phone: +421 905 858 209

 

 
 

Facet5 Denmark
Consulting Group Scandinavia
Email: Denmark@Facet5Global.com
Phone: +45 7030 1314
Danish Website: www.facet5global.com

 

 
Finland
 

Facet5 Finland
Email: Finland@Facet5Global.com
Phone: +370 5 274 5413

 

 
France  

Facet5 France
Contact Facet5 Global
Email: France@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
 

Facet5 Germany
Email: Germany@Facet5Global.com
Phone: +49 (0) 7531 8040 539

 

 
Greece  

Facet5 Greece
Linkage Greece
Email: Greece@Facet5Global.com
Phone: +30 210 8021145

 

 
 

Facet5 Hong Kong
Resource Plus Ltd.
Email: HongKong@Facet5Global.com
Phone: +852 25881261

 

 
Hungary  

Facet5 Hungary
Psidium Onlintesztek
Email: Hungary@Facet5Global.com
Phone: +36 20 537 3648
Phone: +36 23 373 249

 

 
India
 

Facet5 India
Contact Facet5 Global
Email: India@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
Indonesia  

Facet5 Indonesia
Dunamis Organisation Services
Email: Indonesia@Facet5Global.com
Phone: +62 21 572 0761

 

 
Ireland (Republic of)  

Facet5 Ireland
Guinan HR Consulting
Email: Ireland@Facet5Global.com
Phone: +353 (0) 87 2557229

 

 
Italy  

Facet5 Italy
Performance Technology Solutions S.r.l
Email: Italy@Facet5Global.com
Phone: +39 0272094514

Initiative S.r.l
Email: Italy@Facet5Global.com
Phone: +39 (0)11 5183893

 

 
 

Facet5 Japan
Learning Masters (Int), Inc.
Email: Japan@Facet5Global.com
Phone: +81-3-5759-8108

 

 
 

Facet5 Lithuania
International People Management UAB
Email: Lithuania@Facet5Global.com
Phone: +370 5 274 5413

 

 
Luxembourg  

Facet5 Luxembourg
Initiative S.r.l
Email: Luxembourg@Facet5Global.com
Phone: +39 (0)11 599373

 

 
Macau SAR
 

Facet5 Macau
ResourcePlus Ltd.
Email: Macau@Facet5Global.com
Phone: +852 25881261

 

 
Macedonia  

Facet5 Macedonia
Advance Response International
Email: Macedonia@Facet5Global.com
Phone: +381 11 3974 345

 

 
Malaysia  

Facet5 Malaysia
Contact Facet5 Global
Email: Malaysia@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
 

Facet5 Netherlands
Human Collective
Email: Netherlands@Facet5Global.com
Phone: +31 6 22 94 18 16

 

 
New Zealand  

Facet5 New Zealand
Johnston Penno
Email: NewZealand@Facet5Global.com
Phone: +64 (03) 982 1204

 

 
Norway  

Facet5 Norway
Consulting Tools Norway
Email: Norway@Facet5Global.com
Phone: +47 67 10 67 50
Norwegian Website: www.facet5global.com

 

 
 

Facet5 Poland
HR High Touch
Email: Poland@Facet5Global.com
Phone: +48 501 139 700
Phone: +48 698 656 696
Phone: +48 22 119 55 21
Polish Website: www.facet5global.com

 

 
Russia
 

Facet5 Russia
International People Management UAB
Email: Russia@Facet5Global.com
Phone: +370 5 274 5413

 

 
Serbia
 

Facet5 Serbia
Advance Response International
Email: Serbia@Facet5Global.com
Phone: +381 11 3974 345

 

 
Singapore  

Facet5 Singapore
Mangement Centre of Asia
Email: Singapore@Facet5Global.com
Phone: +65 6333 1151

 

 
Slovakia  

Facet5 Slovakia
Greenhill Consulting
Email: Slovakia@Facet5Global.com
Phone: +421 905 858 209

 

 
Spain  

Facet5 Spain
Email: Spain@Facet5Global.com
Phone: +34 650767979

 

 
Sweden  

Facet5 Sweden
Greatify AB
Email: Sweden@Facet5Global.com
Phone: +46 (0) 709 61 01 88

 

 
Switzerland  

Facet5 Switzerland
Contact Facet5 Global
Email: Switzerland@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
Taiwan
 

Facet5 Taiwan
ResourcePlus Ltd.
Email: Taiwan@Facet5Global.com
Phone: +852 25881261

 

 
Thailand  

Facet5 Thailand
Slingshot Group
Email: Thailand@Facet5Global.com
Phone: +66 (0) 2 683 3356 to​ 58

 

 
Turkey  

Facet5 Turkey
Akil & Yurek Training and Coaching
Email: Turkey@Facet5Global.com
Phone: +90 (212) 351 51 68

 

 
United Arab Emirates (UAE)
 

Facet5 UAE
Contact Facet5 Global
Email: UAE@Facet5Global.com
Phone: +44 207 256 4000

 

 
United Kingdom  

Facet5 UK
Email: Info@facet5uk.com
Phone: +44 (0) 845 370 0238

 

 
United States of America  

Facet5 USA
Perrault Consultig Group
Email: USA@Facet5Global.com
Phone: +001 503 476 1934

 

         

Prosty Język

Facet5 zapewnia jasną i łatwą do zrozumienia strukturę oraz prosty język, które są szybko adoptowane przez zespoły i organizacje, co ułatwia rozwiązywanie problemów w biznesie powiązanych z czynnikiem ludzkim.

Globalny Zasięg

Facet5, dostępny w ponad 30 językach z odpowiadającymi im a grupami normatywnymi, to efektywne narzędzie stosowane przez organizacje na każdym kontynencie, zarówno o zasięgu globalnym jak i lokalnym.

Dla Kadry Kierowniczej

System Facet5 został specjalnie zaprojektowany przez psychologów do wykorzystania w procesach zarządzania na wszystkich poziomach organizacji - pomaga zrozumieć zachowania oraz to, co można osiągnąć.

Neutralny Opis

Facet5 opisuje, wyjaśnia oraz przewiduje zachowania w sposób, który ich nie ocenia, tak aby zarówno zespoły jak i organizacje mogły łatwo zrozumieć i wykorzystywać siłę osobowości.